Ubytování


V Penzionu Planiska poskytujeme ubytování ve třech objektech – budova A, B a C. Celkem ve všech budovách nabízíme ubytování v patnácti prostorných, nově zařízených studiích (1 pokoj s vlastní koupelnou, WC a plně vybaveným kuchyňským koutem) pro 2 až 6 osob a jedním apartmánem (dva pokoje s vlastní koupelnou, WC a plně vybaveným kuchyňským koutem). Všechna studia i apartmán mají vlastní, vyhrazené venkovní posezení na terace nebo na balkóně. Celková kapacita bez přistýlek je 55 osob.

Tento typ ubytování spolu s příjemným okolím je ideální pro rodiny s dětmi. V areálu je zahrada s letním posezením a s herními prvky pro děti – prolézačky, houpačky, pískoviště, 2 trampolíny. Celý areál je oplocen. Okolí penzionu nabízí množství vycházkových tras, na které se můžete jak v létě, tak v zimě bez obav vydat i s kočárkem.

Hosté mohou zdarma parkovat na soukromém parkovišti, příjezd je bez problémů celoročně. Původní budova Penzionu Planiska má bezbariérový přístup. V areálu je k dispozici zdarma Wifi. V celém penzionu platí zákaz kouření. Kouřit můžete na venkovních terasách. Psům a kočkám vstup povolen po dohodě za poplatek 150 Kč/noc.

Nástup první den je mezi 14:00 – 20:00, odjezd poslední den do 10:00 hod.

Naše služby


  • Bezplatné Wifi a satelit
  • Zahrada s herními prvky pro děti
  • Bezplatné parkování v areálu
  • Bezbariérový přístup
  • Restaurace s venkovním posezením
  • Ubytování pro rodinnou dovolenou

O budově A


Budova A (kolaudace 2010) je jednopatrová a nachází se zde 5 studií pro 2 až 4 osoby. Ve třech studiích je manželská postel a spaní pro další jednu nebo dvě osoby na rozkládacím lůžku. Ve dvou studiích je spaní pro dvě nebo tři osoby na válendách. 4 studia mají přímý vstup na terasu, 1 studio nemá přímý vstup, ale má na terase také vyhrazený prostor.

O budově B


Budova B má dvě patra a nacházejí se zde 4 studia pro 4 až 6 osob. V každém studiu je manželská postel a spaní pro další dvě osoby na válendách nebo na rozkládacím dvoulůžku. Do 3 studií se bez problému vejdou až dvě přistýlky nebo dětská postýlka. Terasa, přístupná ze zadní části budovy, je společná pro všechna 4 studia (studia v přízemí – přímý vstup). 1 studio v přízemí je bezbariérové (přístup, WC, umyvadlo).

O budově C


Budova C (kolaudace 2013) má dvě patra a nachází se zde 6 studií pro 4 až 6 osob a 1 apartmán. V každém studiu je manželská postel a spaní pro další dvě osoby na válendách nebo na rozkládacím dvojlůžku. Terasa je společná pro všech 6 studií i apartmán (studia v přízemí – přímý vstup).